Piękne i praktyczne kuchnie to nasza specjalność

Nasz portal prężnie się rozwija, a w związku z tym poszukujemy osób, które mają wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną. Jest to niezbędne w przypadku, gdyby chcieli Państwo służyć radą naszym czytelnikom oraz dawać im wskazówki. Cenimy ekspertów, ale wiemy też, że czasem w domowych zaciszach ukrywają się osoby, które są niesamowicie zainteresowane tematyką naszego portalu, posiadają szeroką wiedzę i ową wiedzą chciałyby się podzielić.

Jeśli rozważają Państwo współpracę z Naszym portalem – proszę się nie zastanawiać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i z pewnością dokładnie przemyślimy każdą propozycję. Jesteśmy zainteresowani kwestiami związanymi z tematyką, która znajduje się na Naszej stronie, czyli wszystkimi aspektami kuchni.

Nie mamy zamiaru narzucać Państwu konkretnych zagadnień, a raczej interesuje nas ciekawe podejście do tematu oraz oryginalność realizacji. Oczywiście, im szersza i bardziej zaawansowana wiedza w danym temacie – tym lepiej. Cenimy sobie osoby rzetelne.

Jesteśmy także otwarci na różne inne formy współpracy. Jeśli mają Państwo dla Nas ofertę związaną z reklamą lub mediami – także zapraszamy serdecznie do kontaktu. Odpowiadamy najszybciej, jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami!