Piękne i praktyczne kuchnie to nasza specjalność
Opublikowano Przez Kuchnia Twoich Marzeń
Zalety kuchennych mebli w zabudowie

Meblowanie kuchni może okazać się prawdziwym wyzwaniem, szczególnie jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią. Chcemy, by nasze wnętrze miało indywidualny charakter i było funkcjonalne, ale opcje, jakie proponują sklepy meblowe zwyczajnie nie są idealne. Tutaj nie warto iść na kompromis, bo przecież będziemy patrzeć na naszą kreację niemal codziennie przez przynajmniej kilka najbliższych lat. Dlatego meble kuchenne w zabudowie na wymiar będą najlepszym wyborem dla każdego wnętrza.

Indywidualny projekt dopasowany do naszych potrzeb

Największą zaletą mebli na wymiar jest możliwość ich stuprocentowej personalizacji. Taka kuchnia będzie nam się nie tylko podobać, ale też okaże się bardzo funkcjonalna. Na etapie projektowania można wziąć pod uwagę nie tylko gust klienta, ale też jego wzrost oraz fakt czy jest prawo- czy leworęczny. Takie dopasowanie sprawi, że używanie kuchni będzie proste i instynktowne. Co więcej, można tutaj zwrócić uwagę nawet takie niuanse jak długość paznokci, co będzie wybawieniem dla wielu pań. Dobry projektant przeprowadzi wyczerpujący wywiad z klientem oraz weźmie pod uwagę wszystkie jego oczekiwania.

Mała przestrzeń? Żaden problem!

Wyposażenie kuchni jest prawdziwie problematyczne, jeśli mamy do czynienia z małym pomieszczeniem. W takich przypadkach wybór gotowego zestawu mebli może być niemożliwe. Meble w zabudowie zostaną dopasowane tak, by wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, dzięki czemu wydobędziemy cały jej potencjał. Dodatkowo, można tak rozmieścić szafki, sprzęty i armaturę, by korzystanie z niewielkiego metrażu było dziecinnie proste. Dzięki temu można zupełnie zapomnieć o tym ile metrów ma nasza kuchnia.

Stylowe i nowatorskie rozwiązanie

Meble kuchenne w zabudowie wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Dzięki temu, że sprzęt taki jak kuchenka, piekarnik czy mikrofalówką są ukryte w szafkach, znacznie łatwiej jest utrzymać porządek, a pomieszczenie wyglądać będzie na czystsze i eleganckie. Wtedy nie będziemy musieli martwić się o to, czy sprzęty pasują do siebie i do blatów, na które się zdecydowaliśmy. Wszystko będzie sprawiało wrażenie modnego minimalizmu i sprawi, że sprzątanie będzie zajmowało dużo mniej czasu.

Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

W przypadku mebli na wymiar, możemy zdecydować się na zabudowę pod sam sufit, dzięki czemu zyskamy wiele przestrzeni na przechowywanie jedzenia i przyborów kuchennych. Sprawdzi się to także dla małego mieszkania, w którym każdy centymetr powinien zostać zagospodarowany. W dodatku możemy zapomnieć o uporczywym kurzu, który zbiera się na górze szafek i który bardzo ciężko jest wytrzeć. Będzie to więc rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale też higieniczne.

Meble kuchenne pod zabudowę są aranżacją na miarę naszych czasów. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, elegancki wygląd i dopasowanie do potrzeb klienta to tylko część zalet tego rozwiązania. Jeśli więc jesteś w trakcie remontu lub budowy domu, skontaktuj się z projektantem i urządź mieszkanie swoich marzeń.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 6 =

Skontaktuj się z nami!